Visi natūralūs riebalų deginimo priedai

Žinant apie natūralius riebalų netekimo priedus, galite sumažinti skirtumą tarp jūsų mažėjančio liemens dydžio ir tik sumažinti savo piniginės dydį. Dietologės Lauren Kelley tyrimai rodo, kad vienas iš trijų žmonių bus bet kuriuo metu maitintis, o tik vienas iš 20 bus pasiekęs savo tikslų svorį. Kad nebūtų pridėta prie šios statistikos, yra keletas dalykų, kuriuos reikia žinoti apie riebalų mažinimo papildus, kurie galėtų sutaupyti laiko ir pinigų. Prieš naudodamiesi šia informacija, pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu.

Faktai

“Dietinio papildo sveikatos ir švietimo įstatymas” apibrėžia “natūralų” kaip bet kokį, kuris neturi spalvos, dirbtinio skonio arba sintetinio produkto. JAV maisto ir vaistų administracija apibrėžia dietinius papildus kaip bet kurį iš šių būdų: vitamino, mineralo, žolelių ar botanikos, aminorūgšties arba koncentrato, metabolito arba ekstrakto. Tai yra svarbus skirtumas, kai renkasi riebalų deginimo priedą . Daugelis riebalų deginimo produktų gali būti geriau klasifikuojami kaip vaistiniai preparatai nei vitaminai, žolės ar augaliniai produktai. Jūs norite natūralios rūšies, nes jos dažnai yra saugesnės, veiksmingesnės ir ilgalaikės bei turi sveiką naudą.

Žalioji arbata

Pagaminta iš Camellia sinensis augalo lapų, žalioji arbata mažina oksidacijos procesą, kuris padeda išlaikyti didelį kiekį polifenolių, vadinamų katechinu. Dėl šių katechinų žalioji arbata gali stimuliuoti riebalų praradimą pratimai ir sėdimas. Žalioji arbata taip pat yra kofeinas, kuris, kaip rodo, padidina energijos sąnaudas po vartojimo. Žaliosios arbatos ekstraktas yra kapsulėse ar šviežių arbatos krepšeliuose; ne visi riebalai yra lygūs, kai kurie yra geri, o kai kurie blogi. Jums reikalingos rūšys yra lašišos, skumbrės ir kitos riebi žuvys. Konkrečiai, omega 3 yra priešuždegiminis, kuris stiprina sveikatą. Šis riebalas taip pat turi teigiamą poveikį svorio netekimui ir kūno sudėčiai. “American Journal of Clinical Nutrition” paskelbtame tyrime dalyviai prarado daugiau kūno riebalų, sunaudodami vieną riebią žuvų miltus per dieną arba naudojant omega 3 kapsules nei tie, kurie to nedarė.

Privalumai

Naudojant bet kurį arba visus šiuos natūralius riebalų mažinimo papildus, taip pat sveiką mitybą ir reguliarius fizinius pratimus, gali sukelti dramatišką riebalų nuostolių ir kūno pertvarkymą. Tiesioginės svorio ir sveikos gyvensenos naudos yra sumažėjusi širdies ir kraujagyslių ligų, diabeto ir kitų su nutukimu susijusių problemų rizika. Netiesioginė nauda gali būti padidintas pasitikėjimas, gerovės jausmas ir padidinta energija.

Klaidingi supratimas

Nors riebalų deginimo papildai gali sukelti didelį riebalų kiekį, reikia imtis atsargumo priemonių. Gali būti pagunda manyti, kad jei truputį pasieksite rezultatų, tada dar bus gauti dar didesnių rezultatų, o taip nėra. Pvz., Per daug kofeino gali sukelti galvos skausmą, priklausomybę ir virpesius, jei vartojama per didelė dozė. Laikykitės visų etiketės instrukcijų.

Baltymai ir riebalai

Yra daug rūšių riebalų deginimo papildų, kurie veikia kūną skirtingais būdais. Toliau pateikiami trys svarbiausi dalykai, kurie yra lengvai prieinami ir labai veiksmingi. Jūsų baltymų kiekio padidinimas turėtų būti sąrašo viršuje, ir štai kodėl. 2008 m. Leidinyje “Nutrition & amp; Metabolism” paskelbta, kad asmenys, kurie valgė 125 g baltymų per dieną, prarado 3,3 kg daugiau kūno riebalų nei vartojo mažai baltymų turinčios dietos. Didelis mitybinis baltymas yra veiksmingas, nes jis padeda išsaugoti raumenų masę, kuriam reikia daugiau energijos, nei riebalų.

Dietiniai papildai gali būti nerizikinga tam tikroms gyventojų grupėms. Kai kurie papildai gali sąveikauti su receptiniais vaistais, kurie gali būti pavojingi gyvybei. Prieš įsigydami arba naudodami papildymus, pasitarkite su savo gydytoju arba sveikatos priežiūros specialistu.

Apsvarstymai