Skirtumas tarp Kierat ir Nike plus

Daugelis žmonių mėgsta veikti ir įtraukti į savo treniruotės tvarką. Naujos technologijos suteikia mums daugybę mokymo galimybių, kad pridėti treniruočių duomenis ir įdomus mūsų trasoms. “Nike Plus” gali pagerinti jūsų treniruotę kaip atskirą įrenginį arba suteikti sąsają su iPod ar iPhone. Kierat nuimamas vis dar suteikia tam tikros naudos ir papildomai kontroliuoja jūsų bėgimo treniruotę.

Greitis, atstumas ir greitis

Tiek “Nike Plus”, tiek treadmill pasakys jums greitį, atstumą ir tempą, tačiau kiekviena iš jų naudoja kitą technologiją, kad tai atliktų. Kierat, su savo įmontuotu varikliu ir diržo diržu, žino, kaip greitai ir toli eikite tiesiog per greitį, kurį variklis sukasi. “Nike Plus” naudoja nedidelį akcelerometrą pėdos jutiklyje, norėdami matuoti jūsų greitį ir atstumą. Jutiklis nustato kiekvieną kartą, kai jūsų kojos smūgis į žemę, o po to perduoda šią informaciją “Nike Plus” imtuvui. “Nike” jutiklis gali įvertinti savo važiavimo greitį, kai jutiklis lieka kontaktuojantis su žeme ir laiko trukmė tarp pėdų smūgių.

Tikslumas

Kierat lygiai tiksliai apskaičiuos jūsų greitį, atstumą ir tempą. Galų gale, jūs negalite eiti greičiau ar lėčiau, nei mašina, nenukritusi. “Nike Plus” pranešė, kad daugumai bėgikų 90 proc. Tikslumo yra tiesiai iš lauko. Jei turite pernelyg ilgą ar trumpą žingsnį, jūs norėsite kalibruoti savo jutiklį, kad gautumėte geriausių rezultatų. Savo ruožtu radijo jutiklis yra gana tiksliai, išskyrus tam tikras išimtis. Kai važiuojant vyksta žymiai greičiau nei įprasta, kaip ir intervalai ar kalnelis, pastebėjau, kad “Nike Plus” dažniausiai buvo apskaičiuojamas atstumas. Be to, kadangi aš buvau geresnis ir greitesnis bėgikas, turėjau pakartotinai kalibruoti “Nike Plus” optimaliai.

Lengva naudoti

Tredblius vis dar labai lengva naudoti. Paprastai juos galite įlipti, paspausti mygtuką ir pradėti vaikščioti ar važiuoti. “Nike Plus” sistema yra paprasta, tačiau ji reikalauja tam tikros pradinės sąrankos. Iš asmeninės patirties man atrodė lengva pradėti ir sustabdyti treniruotę, taip pat pakeisti savo treniruotės muziką. Po daugelio mylių turėjau pakeisti savo originalų jutiklį, ir man truputį sunku pašalinti senąjį jutiklį ir pasakyti mano imtuvui pasiimti naują jutiklį.

Lankstumas

Su “Nike Plus” sistema galite treniruotis kada ir kur norite. Jis veikia tiek patalpose, tiek lauke ir nenaudoja GPS technologijos. Naudodamiesi treniruokliu, jūs suteikiate tam tikrą lankstumą, nes treadmills yra uždarose patalpose ar sporto salėje, ar namuose, ir nėra lengvai perkeliamos.

Privalumai

Kierat gali būti uždarytas uždarose patalpose, tačiau jis suteikia tam tikrų mokymų pranašumų prieš “Nike Plus”. Kơdinimo kơlimo ar važiavimo pavir∂ius yra suformuotas poveikis. Tai apsaugo nuo kūno ir sąnarių daugelio nusidėvėjimo, ypač jei daug laiko praleidžiate šaligatviais ar asfaltu. Kilimo treniruotė taip pat puikiai tinka treniruočių tempams ir intervalu mokymui, kai jūs dirbate išlaikydami ar padidindami važiavimo greitį tam tikrą laiką. “Nike Plus” leidžia treniruotis naudojant natūralų ruožą, kaip ir lenktynių dieną.

Nike “iPod” sporto komplektą galite įsigyti 29 USD. Tai perka jus pėdos jutiklį, taip pat imtuvo įrenginį, pritvirtintą prie “iPod”. “IPhone 3GS” ir “iPod Touch” (2-os kartos) patogiai į prietaisą įdiegtas imtuvas, todėl jums reikės pirkti “iPod” jutiklį tik 19 dolerių. Batai “Nike Plus” yra patogu, nes jie turi įmontuotą pėdos jutiklio lizdą, tačiau jūs galite naudoti “Nike Plus” be jų. Daugelis iš mūsų naudosis bėgimo takeliu vietinėje sporto salėje. Tačiau kas mėnesį mokamos sporto rinkliavos gali sudaryti didelių dolerių, jei jūs naudojate tik sporto salę ir nenaudojate papildomų sporto vietų. Jei nuspręsite nusipirkti bėgimo takelį, naujos mašinos kaina gali siekti nuo 1000 JAV dolerių už gerą namų modelį iki daugiau kaip 7 000 JAV dolerių už aukštos klasės komercinį bėgimo takelį.

Kaina

funkcijos

Su “Nike Plus” galite sinchronizuoti treniruotę su “Nike Plus” tinklalapiu. Svetainė bus stebėti ir išdėstyti tavo veikiančias treniruotes ir parodyti savo pažangą. “Nike Plus” svetainė taip pat suteikia galimybę bendrauti su kitais “Nike Plus” bėgikiais, priimti treniruotės iššūkius, rasti trenerio, nustatyti važiavimo tikslus ir sužinoti apie specialius renginius. “Treadmill” gamina daugiau funkcijų šiuolaikiniuose modeliuose nei anksčiau. Kai kuriuose yra asmeninių pramogų galimybių, todėl galite žiūrėti televizorių ir klausytis muzikos paleidžiant. Taip pat yra virtualios trenerio parinktis, leidžianti įkelti, atsisiųsti ir sinchronizuoti treniruotes per USB įrenginį.