Saldaus skonio skalavimas ir švelnus šampūnas

Laikui bėgant, visi geliai, losjonai, pomadai ir kiti gunkai, kuriuos įdėkite į plaukus, kad jie atrodytų gerai, pradėtų kurti ir atrodytų kaip kažkas mažiau nei gerai. Kai jūsų plaukai pradeda jaustis lipni ir atrodyti kramtomi ir negyvi, jūs žinote, kad laikas paaiškinti gydymą skalauti plaukus nuo visų šių priemaišų. Du bendrieji aiškinimo metodai, saldaus skonio skalavimas ir šveičiamasis šampūnas, kiekvienas turi privalumus ir trūkumus.

Kepimo soda

Kepama soda yra gamtoje esantis cheminis junginys. Jis valo – gana gerai – labai švelniai nuplaunamas jūsų galvos oda ir plaukai, tačiau šis trintis gali dirginti jūsų galvos odą. Be to, soda yra labai šarminė, kurios pH yra 9 ir visiškai neatitinka jūsų plaukų ir galvos odos, kurių pH yra maždaug 5. Šis pH nesubalansavimas gali sukelti, kad plaukai tampa sausimi ir trapūs. Jei pasirinksite tepimo soda, kad valytumėte, jūs norite kruopščiai hidrinti savo plaukus drėkintuvu. Dėl pliuso pusės, soda yra labai prieinama ir lengvai prieinama.

Daryk skardą kepimo sode

Jei nuspręsite išbandyti soda gaudyklę, paruoškite tirpalą, kurį sudaro 1 šaukštas kepimo soda į kiekvieną puodelį vandens. Iš tiesų gerai sumaišykite savo sprendimą, kol tai bus aišku. Gaukite savo plaukus drėgnu vonia, kriaukle arba dušu ir tada išpilkite tirpalą per plaukus, masažuojant į galvos odą ir plaukus. Išlyginkite tirpalą per savo plaukus, kaip jums šampūną, tada gerai nuplaukite. Būtinai sekite drėkinamuoju plaukų kondicionieriumi, aliejumi ar sviestu.

Šampūnas su šveitikliu

Šampūnai, kurių šveitimas yra aiškus, yra labiau suderintas su pH, kad atitiktų jūsų plaukus ir galvos odą. Tačiau jie taip pat gali būti džiovinami ir gali sudirginti tokius chemikalus kaip sulfatai. Jie taip pat gali turėti silikonus, kurie prideda gražų blizgesį ir slydimą prie plaukų, bet kurie nėra vandenyje tirpūs ir linkę susidaryti ant plaukų, iš esmės nugalėję švelninantį šampūną. Šampūnai gali būti brangūs.

Kitos parinktys

Jei negalėsite spręsti dėl skonio skonio ir švelnus šampūnas, galite pasirinkti kitą variantą. Pvz., Vietoj natrio laurilsulfato galite naudoti šampūną su švelniu valymo sulfatu, pavyzdžiui, natrio kokoil glicinatu, siūlo NaturallyCurly.com. Arba galite pasirinkti plaukų priežiūros produktus, kuriuose yra tik vandenyje tirpių ingredientų – be silikonų – ir todėl lengvai ir kruopščiai išplaukite vandeniu ir nesukeliškite jų. Tai pašalina poreikį paaiškinti plaukus.