Pradedant gimnastikos programas

Nauji gimnastai mokosi pagrindinių įgūdžių, dirbdami nuo 1 lygio iki 3 lygio. Nuo 4 lygio jie pradeda konkuruoti. Ir berniukai, ir merginos mokosi pradedant rutiną grindims ir skliautams. Merginos mokosi pusiausvyros spindulio ir nelygių strypų, o berniukai pereina į viršų, norėdami išmokti papročių lygiagrečiose juostose ir aukštoje juostoje. Kaip berniukai tampa stipresni, jie taip pat gali išmokti žirgų ir žiedų bombas.

Grindų įprastai

Pradėdamas golfo treniruočių pagrindinius treniruotes, pradinis gimnastas turėtų būti pasirengęs pastatyti pagrindinį rutulį. “Gydant grindis, jie gali perduoti ritinius, atgal vykstančius ritinius, o gal kartelį”, – sakė sporto televizijos “Play Sports” “Džeisas Bahledas”, vyriausiasis gimnastikos mokymo centras Ročesterio kalnuose, Mičiganas. 4 lygmenyje, pirmasis konkurencijos lygis, įprastai yra suskaidymas, suskaidytas šuolis, nugarėlė, apvalkalas ir nugaros rankos.

Vault

Kad būtų galima statyti į skliautą, pradedant gimnazijomis, jie turi priprasti prie “spąstelių šokinėjimo ant 8 colių kilimėlio”, – sako Bahledas. 4 lygyje gimnastai turi užpildyti priekinės rankos pradžią ant stalo. “Konkurencingas skliautas iš tiesų yra rankinis stabdis”, – sako “Gymnastics iSport”.

Balanso linija

Pradinio balanso spindulių rutina gali apimti peršokimą į priekinį atraminį laikiklį, sėdynės tvirtinimą, ritinėlį į žvakidės laikiklį, pakilimą į arabišką padėtį, porą kupinių pasivaikščiojimų, ruožo šuolio, sukimosi posūkio ir ištempimo ištempimo. 4 lygyje įprastai gali būti 90 laipsnių šuolis, trys ketvirtadaliai rankų darbo stalas, šuolis su kojomis, kojos sūpynės kalnas, arabaskas ir apatinė rankinė.

Nelygus barai

Pradinis netolygus strypų įprastas būdas gali apimti nugaros klubo pulverį, meškerį, nugaros klubo ratą, dar vieną metimą ir ištraukimą iš pusės. 4 lygmens varžybose įprastinė turėtų apimti glide swing, puloverį, priekinį klubo ratą, malūno ratą, nugarą, meškerį, nugaros klubo ratą ir nugruntuoti plyšį.

3 lygyje berniukai stiprina grybų aparatą. Jie gali prasidėti ketvirčio šokinėjimais ar vienkiemiais apskritimais ir 4 laipsnio posūkyje į ketvirtį pasukti į puslankį 4 lygyje. Dėl sudėtingesnio bolido arklio, berniukai pradeda nuo 3-ojo lygmens judesių ir vienos kojos pjūvius ir judėti aukštyn 4-ojo lygmens žingsniai ir kelio kojos.

Lygio 3 lygiagrečiose juostose berniukai gali pakilti į priekinį atramą, sūpynės, sūpynės link sustojimo, pakelkite kojas į “L-hold” ir nuimkite backswing. 4 lygyje jie gali pridėti apvažiavimo koją keliauti. Jie gali paspausti barą į L-palaikymą, sūpynes ir ištraukti rankų stovą. Aukšto baro 3 lygyje jie gali pakabinti, daryti padažą prie priekinio atlošo, atleisti nugaros klubo ratą, apačioje ir apdaila, nuimant backswing. 4 lygyje jie gali pakabinti tiesią ranką, megztinį pėdą į priekinį atramą ir nugaros klubo ratą. Jie gali pasisukti žemyn, sūpynės pasukti, pasukti su puse posūkio į maišytą sukibimą, pasukti maišydami sukibimą ir apdaila su backswing išmontavimu.

3 lygyje berniukai vis dar plėtoja reikalingą viršutinio kūno jėgą šiame renginyje. Jie gali pakabinti, traukti iki L, pasukti į apverstą pakabą, pasukti atgal, o paskui į pasisukti invertuoti ir nusileisti, kad išmontuoti. 4 lygyje jie gali daryti tiesioginį pakabą ir laikyti chinup. Jie gali ištiesinti rankas ir “L-hold”, pasukti apversti, lydekos ir nuleisti iki jų nusileidimo.

“Pomled” arklys ir grybai

Paraleliniai barai ir “High Bar”

Žiedai