Oro kondicionieriai ir kūdikiai

Svarbu, kad jūsų kūdikis būtų kietas vasaros mėnesiais, kad sumažėtų vaiko perkaitimo pavojus. Anot Amerikos SIDS instituto, perkaitimas gali padidinti staigaus kūdikio mirties sindromą. Oro kondicionieriai padeda reguliuoti temperatūrą patalpose ir automobiliuose karštose ir drėgnose dienose.

Privalumai ir rekomendacijos

Oro kondicionierius gali atlikti pagrindinį vaidmenį išlaikant patogią kambario temperatūrą. Ligų kontrolės ir prevencijos centrai įspėja, kad kūdikiai yra labiau linkę į karščio įtampą, todėl oro kondicionieriai naudojami nuo karščio priklausančių ligų ir mirties. Kambario temperatūra turi būti patogi suaugusiems, esant lengviesiems drabužiams. “Tėvų” straipsnyje Alanas Greenas siūlo, kad vėsios temperatūros – nuo 65 iki 70 laipsnių – taip pat gali padėti pagerinti jūsų kūdikio miegą.

Įspėjimai

Nors oro kondicionieriai yra skirti patogesniam kambariui, jie taip pat gali pernelyg peršalti interjero erdvę. Straipsnyje “Medill Reports” – leidinys iš Šiaurės vakarų universiteto “Medill” mokyklos. – Autorius Jessica Bylander praneša, kad per žemas oro kondicionierius gali sukelti kūdikių hipotermiją. “Parkside” pediatrija įspėja globėjus apie vaiko temperatūros vertinimą rankomis ar kojomis. Vietoj to, pediatrai rekomenduoja jaustis jūsų kūdikio kakleliu ar krūtinėje, kad nustatytų, ar jis per karstas ar per šaltas. Kitas rūpestis yra tai, kad oro kondicionavimas gali paskleisti bakterijas. Kardifo universiteto tinklalapis perspėja, kad oro kondicionavimas gali prisidėti prie paprastųjų šaltų virusų plitimo.

Air Vents

Jūsų oro kondicionierius neturi nieko pamaitinti tiesiai ant kūdikio. Tai gali būti nepatogus jūsų vaikui, o jūsų vaikas taip pat gali per daug peršalti. Nustatydami savo vaikų darželį, įkiškite lopšį ar bassinetą į vietą, kurioje oras nebus smūgis tiesiai ant jūsų kūdikio. Atkreipkite dėmesį į oro angas kitose patalpų vietose, pvz., Restoranuose, ir savo automobilį, kad užtikrintumėte, jog jūsų vaikas tiesiogiai nepatirtų oro kondicionieriaus oro pūtimo.

Kūdikių laikymo alternatyvos

Kai nėra oro kondicionieriaus, yra alternatyvos, kad šiltame ore jūsų kūdikis būtų vėsus. Suknelę kūdikį į laisvą drabužį, pagamintą iš lengvų audinių, pavyzdžiui, medvilnės. Naudodami ventiliatorius ir drėkintuvus savo namuose ir kitose patalpose, reguliuokite temperatūrą. Panašus į oro kondicionierius, oras iš ventiliatorių niekada neturėtų smūgio tiesiai ant jūsų kūdikio. Labai karštomis dienomis, kai padidėja perkaitimo rizika, apsilankykite viešoje vietoje, kurioje yra oro kondicionierius, pvz., Biblioteka ar prekybos centras.