Naudos magnio taurate

Magnis ir kiti mineralai yra būtini, kad jūsų kūnas būtų sveikas, o magnio trūkumas gali būti svarbus daugeliui ligų, įskaitant širdies ir kraujagyslių ligas, migreną ir depresiją. Papildai, tokie kaip magnio taurate, gali padėti padidinti magnio kiekį, o taurate gali taip pat padėti apsaugoti širdies ir kraujagyslių sistemą.

Širdies ir kraujagyslių sistemos nauda

Magnio ir taurado derinys gali būti ypač naudingas širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimų prevencijai. Magnio papildai gali padėti sumažinti kraujospūdį ir sumažinti diabeto ir aterosklerozės išsivystymo riziką. Padidėjęs magnio kiekis taip pat gali apsaugoti nuo nereguliarios širdies ir staigaus širdies mirties. Taurate, kita vertus, gali būti paverstas taurinu, aminorūgštimi. Taurinas padeda širdžiai pernešti kraują visame kūne, gerina kraujo tekėjimą į širdį ir apsaugo širdį nuo žalos dėl blogo kraujo tekėjimo. Kaip rezultatas, šie du junginiai, vartojami kartu su magnio tauratais, gali sąveikauti, siekiant apsaugoti nuo širdies ir kraujagyslių ligų.

Migrenos prevencija

Magnio taurate taip pat gali padėti išvengti migrenos. Žmonėms, kurie serga migrena, paprastai būna mažesnis magnio kiekis smegenų skystyje, smegenyse, raudonosiose kraujo kūnelėse ir imuninėse ląstelėse. Padidėjęs taurino ir magnio kiekis taip pat gali padėti išvengti kai kurių neurologinių pokyčių, susijusių su migrena.

Kiti magnio privalumai

Teikiant magnio, magnio taurate taip pat suteikia kitų privalumų. Magnis atlieka svarbų vaidmenį angliavandenių ir riebalų metabolizme, taip pat sintezuojant adenozino trifosfatą (ATP), vieną iš pagrindinių molekulių energijos organizmui laikyti ir naudoti. Magnis taip pat reikalingas DNR ir baltymams, taip pat antioksidaciniam gliutatonui gaminti. Ląstelių membranos, kaulai ir chromosomos taip pat reikalauja magnio. Galiausiai magnis yra svarbus kalio ir kalcio transportavimui, padeda žaizdoms gydyti ir padeda formuoti molekulės ciklinį adenozino monofosfatą (cAMP), kuris yra svarbus parathormono sekrecijai.

Dozavimas ir sauga

Vyrams reikia 400-420 miligramų magnio per dieną, o moterims – nuo 310 iki 360 miligramų per dieną. Tačiau kadangi maistas natūraliai randamas maisto produktuose, didžiausias rekomenduojamas magnio kiekis iš papildų yra 350 miligramų. Jei vartojate per daug magnio, galite patirti pykinimą, vėmimą, veido paraudimą, mieguistumą ir raumenų silpnumą. Kadangi taurinas nėra esminis elementas, oficialiai rekomenduojama paros dozė nėra. Pasitarkite su savo gydytoju prieš pradėdami vartoti magnio taurate ar kitus papildus.