Minkštas buivolų mozzarella sūrio kalorijas

“Mozzarella” sūris tradiciškai gaminamas iš buivolių pieno, nors daugelyje veislių, esančių maisto prekių parduotuvėse, dabar yra pagamintas iš karvės pieno. Minkštas buivolų mozzarella, taip pat vadinamas bufaliniu mozzarella, turi kreminę tekstūrą.

Kalorijos

Pagal USDA nacionalinių maistinių medžiagų duomenų bazę, 1 porcija minkštųjų buivolų mozzarella sūrio yra 85 kalorijų, iš kurių 55 yra riebalų arba daugiau nei 50 procentų. JAV žemės ūkio departamentas rekomenduoja apriboti savo kalorijas iki maždaug 2 000 per dieną, todėl būtinai stebėkite buivolų mozzarella sūrio, kurį vartojate, kiekį, kad išvengtumėte perdozavimo.

Maistinių medžiagų

Minkšto buivolų mozzarella sūrio valgymas gali padėti jums pasiekti savo kasdienius baltymų tikslus. Medicinos institutas rekomenduoja valgyti nuo 46 iki 56 gramų baltymų kiekvieną dieną – 1 uncija porcijos minkštų buivolų mozzarella sūrio suteikia jums 6 gramų baltymų arba 13 procentų iki 10,7 procentų baltymų, kuriuos reikia per dieną .

Įdomus faktas ir aptarnavimo dydis

“Rolling buffalo mozzarella” rankomis suteikia jo sluoksniuotos tekstūros pagal CooksInfo.com. Tokiu būdu sulaikykite išrūgų buivolų mozzarella kamuoliukuose tarp sūrio sluoksnių. “Mozzarella” yra labai maistinga medžiaga, todėl nenorite ją persivalgyti. Ilinojaus universitetas McKinley sveikatos centre, norėdamas įsitikinti, kad jūs valgote tik 1 uncijos porciją, rekomenduojate jį suplanuoti kaip tokį pat dydį kaip kauliukų pora.