Krūtys treniruotės mergaitėms

Daugelis moterų ir mergaičių gali išvengti pasipriešinimo mokymo, nes jaudina, sukurs didelį raumenį arba sumažins krūties dydį. Tačiau šie nerimas yra nepagrįstas. Pastato krūtinės stiprumas – jūsų krūtinės raumenys – padidins jūsų viršutinę kūno jėgą, pagerins jūsų laikyseną ir pakels krūties audinį. Naudokite lengvesnius svorius ir aukštesnius pasikartojimus, kad atspalvintumėte savo krūtinės srityje. Norėdami atlikti visą treniruotę, atlikite tik vieną visą visų grandinių pratybų komplektą ir pakartokite tris ar keturis kartus.

Kruviną krūtinę galima atlikti tik su hanteliu ir suoliuku. Skrandis skrenda kurti savo krūtinės raumenis, tuo pačiu užtikrinant švelnų ruožą. Atsigulkite ant nugaros, laikykite lengvąjį hantelį abiejose rankose, esant žemai rankai. Ištieskite rankas tiesiai į šoną, kad jūsų rankos sėdėtų šiek tiek žemiau krūtinės, ne daugiau kaip 10-15 laipsnių žemesnės ir lėtai pakelkite abi rankas tuo pačiu metu, leidžiančios joms tenkinti krūtinę. Kai pakelsi rankas, švelniai sulenkite alkūnės. Lėtai nuleiskite juos atgal į pradinę padėtį ir pakartokite 10 kartų trims rinkiniui.

Soliariumo spaudžiant, pritvirtindami svarsčius prie stiebo, pasirinkite lengvesnį svorį, kol žinote savo asmenines ribas, kad sumažintumėte sužeidimo riziką. Atsigulkite ant nugaros ant stalo, o jūsų kojos yra ant žemės, šiek tiek daugiau, nei vienos blauzdos pločio, pakelkite strėlę iš stovo su šonine viršutine rankena. Pakelkite strėlę prie krūtinės vidurio ir ištieskite rankas. Lėtai nuleiskite strėlę ir kartokite 10 kartų dviem rinkiniais. Turėkite ką nors pastebėti, kol atliksite šį pratimą, kad treniruotės metu nebūtų atsitiktinai išstumtas strypelis.

“Pushup” – tai pagrindinis uždavinys, kuris nereikalauja jokios papildomos įrangos ar svorio. Dėl to spustelėjimai gali būti atliekami beveik visur. Padėkite rankas šiek tiek daugiau nei pečių plotis, atsigulkite ant grindų, laikydami kojas tiesiai ir kartu. Paspauskite rankas, ištiesdami rankas, kad balansuotumėte ant pirštų ir jūsų kūnas būtų tiesios linijos nuo galvos iki kulno. Lėtai nuleiskite save iki grindų lenkdami alkūnės, palaikydami kūną tiesiai, sustodami, kai esate 2-5 cm atstumu nuo grindų. Palaipsniui stumkite save. Kad sumažintumėte sunkumus, galite išlaikyti pusiausvyrą jūsų keliuose, o ne kojų pirštuose, tačiau vis tiek laikykite liemenį tiesiai. 10 kartų pakartokite tris ar penkis rinkinius.

Kadangi jūsų krūtinės raumenys yra dideli raumenys, krūtinės lavinimas reikalauja, kad jūs ne tik sustiprintumėte sritį, bet ir ištiestumėte raumenį taip, kad jis netaptų suspaudžiamas ir sandarus. Sustokite dešinėje pusėje šalia durų rėmo, kurio pėdos yra blauzdos pločio ir kojos nukreiptos į priekį. Pakelkite dešinę ranką aukštyn, kad alkūnė būtų pasvirusi 90 laipsnių kampu ir padėkite dilbį prie durų rėmo. Padarykite didžiulį žingsnį į priekį savo kairėje kojoje, šiek tiek lenkdami prie kelio, laikydami ranką į vietą ir liemenį į priekį, kol jaučiatės krūtinės raumenys. Laikykite ruožas 30 sekundžių, palaikykite 10 ir tris kartus. Išjunkite sėdynes taip, kad jūs ištiestumėte ir dešinį krūtinės raumenį. Jei jūsų raumenys yra labai griežtos, pradėkite nuo trumpesnio tempimo.

Krūtinės lėktuvai

Štangos spaudimas

Atsispaudimai

Krūtinės plėvė