Krūtimi maitinančios ir kojos skausmai

Motinos gali tikėtis, kad per pirmąsias maitinimo dienas žinduos skausmą ar skausmą nipeliuose ir krūtinėje, tačiau skausmas kojose slaugos metu gali būti staigmena. Ilgalaikis poveikis nėštumo ir gimdymo metu, laikysenos laikymasis slaugos metu ir miego trūkumas gali sukelti skausmus kojoms maitinant krūtimi. Daugeliu atvejų kojų skausmai maitinant krūtimi yra išvengiami ir gydomi keičiant slaugos padėtį ir vartojant skausmo malšintuvus.

Simptomai

Kūdikių maitinimas krūtinėje kojose gali jaustis kaip spyglių ir dilgčiojimo pojūtis ar stiprus spazminis skausmas. Kojų skausmai gali atsirasti tik tada, kai maitinate krūtimi naudojant tam tikras padėtį arba kiekvieną kartą kūdikiui slaugant. Jūsų kojų skausmas gali išlikti kitoje veikloje ir netgi gali atsirasti, kai bandysite miegoti.

Priežastys

Papildomas svorio padidėjimas nėštumo metu gali sukelti pojūvio skausmą kojos metu, kai maitinate krūtimi, aiškina “BabyCenter” svetainė. Hormoniniai pokyčiai po gimdymo gali atpalaiduoti raiščius ir sąnarius, todėl skauda žemutinę kūno dalį. Intraveniniai skysčiai, įvedami jūsų darbo metu ir pristatymo metu, gali sukelti kojų patinimą, dėl kurio galite susižeisti ilgą laiką kūdikį slaugydami. Ištvermė nuo rūpestingumo jūsų naujagimiui ir miego trūkumas taip pat gali pakenkti jūsų kojoms maitinant krūtimi. Retais atvejais kraujo krešulys ar infekcija jūsų kojoje gali sukelti kojų skausmą, kai slaugote.

Gydymas

Koreguokite savo laikyseną ir padėtį, kai maitinate krūtimi, kad sumažintumėte spaudimą ir pagerintumėte kraujotaką kojose. Kitas slaugos padėtį pabandyti yra gulėti vienoje iš jūsų pusių lovoje su savo kūdikio pilvu nuo pilvo ir maža pagalvę tarp jūsų išlenktų kelių patogumui. Jei kūdikiams maitinate krūtimi, atsistokite ar vaikščiokite kelias minutes, kad atkurtumėte kraujotaką. Dėl skausmingų kojų spazmų, vartokite ibuprofeno arba acetaminofeno, kaip nurodė gydytojas. Jei kojų skausmai sunkūs arba pablogėja arba pastebėjote patinimą, paraudimą ar vienkartinę kojų dalį, kreipkitės į skubią medicininę pagalbą, nes tai gali reikšti gyvybei pavojingą būklę, pvz., Kraujo krešulį.

Prevencija

Apsvarstykite galimybę naudoti sklandytuvę su otomanu, kad jūsų kojos įstumtų, o jūsų kūdikis slaugytoją, arba padėkite ant sofos, ištieskite kojas ir naudokite pagalvę, kad palaikytumėte kūdikį, nes šios vietos gali šiek tiek atsikratyti kojų ir leisti jums Atsipalaiduoti, kai maitinate krūtimi. Vengiant sėdėti su kojomis, sulenktomis ar kirtimais, taip pat galite išvengti kojų skausmų, kai slaugote. Sėdėdamas tiesiai ir naudodamas gerą laikyseną, kai stovite ir vaikščiodami, galite apsisaugoti nuo kojų skausmų, kai maitinate krūtimi.