Kada kūdikis gali važiuoti bėgimo vežimėliu?

Kad jūsų kūdikis taptų jūsų kasdienio treniruotės įprasta dalimi, tai gali būti įdomus ir gali padėti sustiprinti jūsų dalijamą obligaciją. Tačiau svarbu, kad pirmiausia išmoktų, kai ji bus pakankamai sena, kad būtų išvengta sužalojimų, taip pat kaip pasirinkti saugų vežimėlį, specialiai pritaikytą bėgiojimui su kūdikiu, būtiną kaklo, galvos ir nugaros smegenų kontrolę.

Būtinas kūdikių vystymasis

Pasak “BabyCenter.com”, jūsų naujagimiui trūksta galvos kontrolės, nes jo kaklo raumenys ir variklio įgūdžiai yra silpni ir neišsivystę. Kai ji auga stipresnė ir dirba daugiau raumenų, ji galiausiai galės sėdėti savarankiškai. Ji taip pat sukurs kaklo ir galvos kontrolę, reikalingą greitesniam judesiui valdyti, nesumažinant jo stuburo ar galvos. Šių laimėjimų amžius skirsis.

Bėgimo vežimėlis pasirengimas

Nustatyti, kada jūsų kūdikis yra pasiruošęs prisijungti prie tavęs, yra būtinas jos saugumui. Bėgimo vežimėliai nenusileidžia, todėl jūsų vaikas bus sėdėti visiškai vertikaliai. Todėl ji turi turėti visą galvos kontrolę, kol ji bus saugi, kad ji prisijungs prie jūsų, kaip jums paleisti. Nors daugelis bėgiojančių vežimėlių gamintojai rekomenduoja, kad jūsų vaikas turėtų būti mažiausiai 6 mėnesius, kiti rekomenduoja laukti, kol ji bus ne mažiau kaip 8 mėnesiai, kad būtų įsitikinta, pagal ConsumerSearch.com. Vartotojų ataskaitų ekspertai rekomenduoja laukti dar ilgiau, kol jūsų kūdikiui sukaks 1 metai, dėl to, kad jie dirbs, ir užkirsti kelią galimam uždusinimui dėl to, kad galva nukrypsta į priekį ir apriboja kvėpavimą. Pasitarkite su savo pediatru, norėdami sužinoti, kada jūsų 6- 12 mėnesių amžiaus vaikai pasiruošę, kad jūsų kūdikio kaklo kontrolė būtų stipri, ir ji gali judėti. Tada atlikite tam tikrus tyrimus, norėdami rasti saugų vežimėlį.

Bėgimo vežimėlio pagrindai

Bėgimo vežimėliai skiriasi nuo įprastų vežimėlių keliais būdais, bet svarbiausia, vaikščiojimo bėgikliu vežimėliai yra pritaikyti greičiui ir šiurkštumui, kurį kūdikis patirs važiuodamas gatvėmis, šaligatviais ar kitais keliais, išlaikydamas saugų ir stabilų. Bėgantės vežimėlis taip pat skiriasi nuo visureigio vežimėlio pagal “ConsumerSearch.com”, o reguliarios ir visureigios versijos niekada neturėtų būti naudojamos bėgiojimui, nes jos nėra tinkamai suprojektuotos, atsižvelgiant į judėjimo būdus, kurie gali veikti Sužeidimai jums ir jūsų kūdikiui.

Svarbios saugos priemonės

Renkantis bėgimo vežimėlį, būtinai patikrinkite, ar nėra funkcijų, kurios užtikrintų jūsų ir jūsų kūdikio saugumą. Pasak “WhatToExpect.com”, pirmiausia įsitikinkite, kad jūsų vežimėlyje yra “Juvenile Products Manufacturers Association” ženklas, užtikrinantis, kad jis atitinka griežtus standartus. Ieškokite fiksuotos priekinės padangos, kurios nesikeičia, todėl jūsų vežimėlis gali judėti tiesiai į priekį judant ir penkių taškų saugos diržus, kad būtų užtikrintas aukštas stabilumas ir saugumas. Patikrinkite, ar gerai išpūstos padangos, geros pakabos ir efektyvios amortizacijos priemonės, taip pat rankenos ir riešo dirželis, kad vežimėlis negalėtų pasitraukti nuo kalvų.