Galvos svaigimas ir pykinimas po magnio citrato

Magnio citratas yra vaistų gydytojai, skiriantys gydyti vidurių užkietėjimą. Tai veikia, įvedant vandenį į savo plonąsias žarnas iš jūsų ląstelių, o po to jūsų žarnos turinys persikelia per virškinamąjį traktą, todėl per keletą valandų prasiskverbia žarnynas. Tačiau magnio citratas gali sukelti šalutinį poveikį, įskaitant galvos svaigimą ir pykinimą, ypač esant dideliam kiekiui.

Pykinimas

Kadangi magnio citratas yra magnio, jis gali padidinti magnio kiekį. Jei magnio kiekis kraujyje padidėja per daug, atsiranda toksinio poveikio simptomai, įskaitant pykinimą. Tačiau tai dažnai pasitaiko su įprastomis užkietėjimo dozėmis.

Galvos svaigimas

Kai kuriais atvejais magnio citratas taip pat gali sukelti svaigimą, ypač jei Jūsų inkstų funkcija sutrikusi. Magnio citratas gali sumažinti kraujospūdį, o jei kraujospūdis tampa per mažas, jis sukelia galvos svaigimą. Jei jau turite labai mažą kraujo spaudimą, magnio citrato neturėtumėte vartoti, nes jo kraujo spaudimas gali būti pavojingas.

Kiti galimi šalutiniai poveikiai

Ilgalaikis magnio citrato naudojimas gali sukelti priklausomybę nuo šio vaisto normos normaliam žarnyno funkcijai. Kiti dažni šio vaisto vartojimo šalutiniai poveikiai yra skrandžio spazmai, pilvo skausmas ir pilvo pūtimas. Kai kuriems žmonėms taip pat pasireiškia viduriavimas, kuris gali sukelti jūsų dehidrataciją arba išsivystyti elektrolitų disbalansą. Daugiau rimtų šalutinių poveikių yra kraujas išmatose, nereguliarus širdies plakimas, alerginė reakcija, silpnumas ir prakaitavimas.

Apsvarstymai

Prieš pradėdami vartoti magnio citratą, pasitarkite su savo gydytoju apie visus vaistus ir papildymus, nes jis gali trukdyti tam tikriems vaistams ir jis nėra saugus visiems. Jei pasireiškė galvos svaigimas, pykinimas ar koks nors iš aukščiau išvardytų sunkių šalutinių reiškinių, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Gali reikėti pakeisti vaistus.