Gali raudonas vynas ankstyvosiose nėštumo stadijose sužaloti kūdikį?

Daugelis moterų, kai tik sužino, kad yra nėščios, nerimauja dėl elgesio, kurį jie dalyvavo ankstyvuoju nėštumu. Vienas iš labiausiai paplitusių motinų problemų yra tai, kad suvartotas alkoholis, kol jie sužino, kad jie buvo nėščia, kenkia kūdikiui. Apskritai, nors jūs neturėtumėte gerti, jei žinote, kad esate nėščia, raudonas vynas, kurį jūs gėrėte prieš pradedant sužinoti apie nėštumą, nesusižeis kūdikiui.

Labai ankstyvas nėštumas apima kelis skirtingus vystymosi etapus. Pirmosios dvi nėštumo savaitės iš tiesų įvyksta prieš jus netgi įsivaizduodami, paaiškinkite Heidi Murkoff ir Sharon Mazel savo knygoje “Ką tikėtis, kai tikitės”. Kitų dviejų savaičių – 3-4 savaitės nėštumo savaitės – yra jautrus vystymosi laikotarpis, per kurį apvaisintas kiaušinis pradeda dalytis ir implantuoja gimdos gleivinę. Per penkias ar aštuonias savaites daugelis organų sistemų vystosi.

Narkotikų vartojimas nėštumo metu yra toks, kad jis gali sukelti vystymosi sutrikimus, įskaitant fizinę ir psichinę negalią. Kovo mėn. Dimes paaiškina, kad įprastas alkoholio vartojimas nėštumo metu sukelia sutrikimų spektrą, vadinamą vaisiaus alkoholiu sindromu. Nors dažniausiai pastebima ir pastebima didžiausia laipsnio kūdikiams, gimę moterims, kurios paprastai ir stipriai gėrė nėštumo metu, medikamento nėštumo metu nė vienos alkoholio kiekis nerekomenduojamas.

Dauguma moterų nėštumo metu nepatikrina teigiamų rezultatų bent iki ketvirtosios savaitės pabaigos, pažymi Murkoff ir Mazel. Nors alkoholio vartojimas per pirmąsias dvi nėštumo savaites – tai laikas, kai jūs iš tikrųjų nesuvokėjote – nėra problema, galite būti neramu dėl raudono vyno, kurį gėrėte trečią ir ketvirtą savaites. Dauguma akušerių sutinka, kad yra labai mažai tikimybės, kad šis alkoholis, nesvarbu, ar tai raudonas vynas ar kitas gėrimas, pakenks kūdikiui.

Kai žinote ar net įtariate, kad esate nėščia, geriausia vengti visų alkoholių. Tai tinka ir raudonajam vynui, ir kitiems spiritiniams gėrimams. Priežastis ta, kad net jei yra mažai įrodymų, kad mažas alkoholio kiekis nėštumo metu – anksti ar kitaip – sužeis kūdikį, nėra jokio raudonojo vyno ar kito alkoholio kiekio, kuris buvo įrodytas saugiai, paaiškina Murkoff ir Mazel. Geriausia būti saugu ir visiškai išvengti raudonojo vyno, kai tikėsite teigiamą nėštumo testą.

Ankstyvoji nėštumas

Alkoholis ir nėštumas

Alkoholis, prieš žinant, kad esate nėščia

Alkoholis, jei žinote, kad esate nėščia