Gali nėštumo metu dar labiau pabloginti pykinimą?

Pykinimas nėštumo metu, kartais vadinamas “ryto liga”, gali atsirasti bet kuriuo paros metu ir gali paskatinti moteris, kurios jaučiasi nenoriai. Kai jaučiate pykinimą, paprastai nenorite daryti savęs, dažnai jaučiasi geriau, jei norite pailsėti. Netgi po pykinimo praeina, jūs galite jausti nuovargį ir, vėlgi, nenorite išsiaiškinti. Nors rytinės ligos metu sunkiau naudotis nėštumo laikotarpiu, pratimai suteikia pakankamai didelės naudos, kad jūs vis tiek turėtumėte tai daryti – taikydami papildomas atsargumo priemones, kad išvengtumėte skrandžio sutrikimų.

Nors mankšta neretai sukelia bendrą susirgimų, gali sustiprėti pykinimas, jei jaučiatės sergant ar dažnai patiria pykinimą. Nors jūsų kūnas kovoja su noru vemti, jūs turite atsipalaiduoti ir išvengti pernelyg intensyvumo. Jei treniruočių, jei ne, atlikite atsargiai, gali sukelti keletą veiksnių, galinčių prisidėti prie pykinimo – pavyzdžiui, galvos svaigimas, perkaitimas, dehidracija ir dusulys. Lengvas fizinis krūvis, atsižvelgiant į greitą hidrataciją ir maitinimą, dažniausiai nepadidina rytinės ligos ir netgi gali jį sumažinti, atitraukdamas jus ir padidindamas bendrą sveikatą.

Jei nenorite pabloginti pykinimo, naudokite mažo intensyvumo treniruotę, pvz., Vaikščiojimą, prenatalinę jogą ar plaukimą. Karštame klimate, pratimai ryte arba uždarose patalpose ir sustabdyti, jei jaučiatės perkaitęs. Nenaudokite taip intensyviai, kad prarandate kvėpavimą, konsultuoja Amerikos Nėštumo asociaciją ir pertrauka, kai jums to reikia. “Palo Alto” medicinos fondas rekomenduoja valgyti pusvalandį prieš pratybas, tai suteikia jūsų kūnui energiją palaikyti jūsų Stengiasi išvengti gliukozės kiekio kraujyje per mažo kiekio, kuris gali padidinti pykinimą; gerti vandenį prieš pratimą, jo metu ir po jo. Pratimai gali dehidratuoti jūsų kūną, taip pat gali vėmimas, kuris kartais prideda rytinės ligos, ir dehidracija gali sustiprinti jūsų ligą ir pakenkti jūsų kūdikiui. Tačiau vengti gerti tiek daug prieš treniruotę ar treniruotės metu, kad skrandžio skysčio kiekis gali jaustis blogai. Gerkite net jei nejaučiate troškulio, bet nustokite gerti, jei pradeda padažnėti pykinimą.

Anksčiau kultūrinės normos tikėjosi, kad nėščios moterys galės pailsėti ir išvengti energingos veiklos. Tačiau šiuolaikinė medicina nustatė, kad moterims, kurioms tvirtos moterys, reguliariai gauna naudos, stiprėja jų kūnas, padeda jiems fiziškai susidoroti su daugeliu nėštumo ir darbo poreikių. “MedlinePlus” siūlo treniruotis pusvalandį per dieną. Kada kovojote su rytinės ligos, gali atrodyti pagunda likti lovoje ir išvengti bet kokio sunkumo. Be to, pykinimas ir vėmimas gali susilpninti jūsų jėgą, paliekant jums giliai nuovargį. Tačiau “Palo Alto” medicinos fondas primygtinai rekomenduoja pirmąjį nėštumo trimestrą vartoti atsargiai ir vidutiniškai net jei turite ryto susirgimų. Pratimai padidina jūsų energiją ir bendrą sveikatą. Jei yra laiko diena, kai jaučiatės mažiau serga, pratimai tada net 10 minučių gali turėti įtakos. Pėsčiomis lauke grynu oru galima pagyvinti kūną ir net sumažinti pykinimą.

Stenkitės užkirsti kelią fiziniam krūviui sukelti pykinimą, tačiau, jei treniruojate, padidėja pykinimas, tada sustokite. Perdozavimas kūno iki pykinimo taško, kurį galite pasiekti lengviau, jei esate pažeidžiamas nuo rytinės ligos, neduoda jokios naudos jūsų kūnui ir jūsų kūdikiui. Be to, pykinimo iškraipymas apsunkina atkreipti dėmesį ir rūpestį, todėl gali padidėti jūsų kenksmingumo ir kenksmingo vaisiaus pavojus. Kad išvengtumėte to, Nemours “KidsHealth” rekomenduoja praleisti pratimą tais dienomis, kai jaučiatės ypač serga.

Likučio nustatymas

Sumažinti poveikį

Išeikite su senaisiais

Pratimai bendra prasme