Detox masažas

Visuomeninis aplinkos teršalų poveikis žmogaus organizmui kaupia toksinus, įskaitant kenksmingus mikroorganizmus, mikroskopines daleles, pvz., Asbesto ir kenksmingas chemines medžiagas. Jūsų kūnas turi savo natūralų detoksikuojamą metodą per limfinę sistemą, tačiau atsižvelgiant į teršalų kiekį, kurį sukelia šiuolaikiniai žmonės, jūsų limfinė sistema gali prireikti tam tikros pagalbos.

Jūsų natūralus detoksikacija

Limfinė sistema yra jūsų pagrindinė gynybos linija nuo ligų. Limfos prasideda plazma, kuri išsiskiria iš kraujo kapiliarų, perneša maistines medžiagas į savo audinius ir plovina jūsų ląsteles, kad pasiimtų medžiagų apykaitos atliekas ir toksinus. Šis dabar užterštas skystis įsiskverbia į mikroskopinius limfmazgius ir nukreipiamas link grynųjų limfmazgių. Po gryninimo, limfos perneša progresyviai didesnius limfos indus, kol kraujas kraujotaka per dideles kaklo venose. Tam tikra prasme limfinė sistema yra kūno kanalizacijos sistema, pašalina atliekas ir valo audinių skysčius per limfmazgius.

Limfodrenažo masažas

Limfodrenažo masažas yra švelnus kūno formos modelis, imituojantis limfinių kraujagyslių judėjimą. Periferiniai limfiniai kraujagysliai susitraukia nuo 6 iki 10 susitraukimų per minutę, todėl masažo judesiai pakartojami tuo pačiu lėtu greičiu. Tiesiogiai po oda yra gausus limfinės kapiliarų sluoksnis, todėl nereikia naudoti gilesnio slėgio, kad juos paveiktų. Limfmazo masažo terapai naudoja lengvą, mažiau nei devynių uncijų viename kvadratiniame colyje. Prieš keliaudami į didžiausias limfos kraujagysles ir atgal į širdies ir kraujagyslių sistemą, limfos skystis nusausinamas į limfmazgius, esančius kaklelyje, pažastuose ir kirkšnyje. Jūsų gydytojas pirmiausia masažins jūsų limfmazgius, o po to masažuojant jūsų kamieną ir galūnes masažins limfą link limfmazgių.

Poveikis jūsų kūnui

Limfodrenažinis masažas stimuliuoja baltųjų kraujo ląstelių dauginimąsi ir apyvartą, pašalina toksinus iš audinių, kurie turi būti sunaikinti limfmazgiuose. Tai sumažina patinimą, kuris pasireiškia kaip nudegusių akių vokai arba padidėjusios sąnarys. Baltųjų kraujo ląstelių ir natūralių žudikų ląstelių skaičius didėja reguliariu masažu. Taip pat sumažėja stresas, kuris yra naudingas, nes lėtinis stresas slopina imuninę sistemą, todėl jūs labiau linkęs į ligą.

Apsvarstymai

Neturite limfodrenažo masažo, jei šiuo metu yra infekcija ar karščiavimas. Palaukite, kol jūsų temperatūra grįš į normalią masažo pradžią. Jei turite kraujo krešulių ar kraujo krešulių istoriją, venkite bet kokio masažo. Jei sergate širdies ar inkstų nepakankamumu, limfos drenažo masažas gali perkrauti susilpnėjusius organus, nes limfos drenažo masažas veikia kraujo tūrį.

Kiti įrankiai, kaip išvengti toksinų

Limfmazgių masažas yra labai veiksmingas jūsų kūno detoksikacijos įrankis. Jūs taip pat galite padėti savo limfinę sistemą, geriant kiekvieną dieną tinkamą vandenį, nes tai yra skysčių sistema. Kad sumažintumėte toksinų poveikį, pabandykite išvengti teršalų, valgyti kaip gryną maistą, kaip galite, išvengti greitkelio piko valandoje ir naudoti natūralius valymo produktus savo namuose.