Cholesterolio lygis 177

Tiesa, cholesterolis yra pagrindinis širdies ligos veiksnys, bet ar žinojote, kad cholesterolis yra būtina sveikatos dalis? Cholesterolis atlieka tris svarbias funkcijas jūsų organizmui. Jis apsaugo jūsų ląsteles, sudaro išorinę dangą, kuri taip pat palengvina ir molekulių judėjimą. Cholesterolis taip pat yra jūsų kūno hormonų gamybos proceso dalis. Galiausiai cholesterolis sudaro tulžį, kuris yra būtinas tinkamam riebalų virškinimui.

Yra trys cholesterolio tipai, kuriuos gydytojas jums praneša, kiekvienas turi savo įprastas gaires. Bendras cholesterolio kiekis yra sukauptas cholesterolio kiekis kraujyje. MTL cholesterolis yra cholesterolio tipas, kuris transportuoja riebalus į savo kūno raumenis ir ląsteles. DTL cholesterolis yra laikomas “geru” cholesterolio kiekiu, nes jis kraujo kraujo kreive padidina cholesterolio kiekį kraujyje ir tiekia jį į kepenis. Kai ten, kepenys jį naudoja ir išmeta.

Jūsų organizmui yra du pagrindiniai cholesterolio kiekio šaltiniai. Pirmasis gali jus nustebinti – jūsų kūnas iš tikrųjų daro viską, ko reikia cholesteroliui. Visos jūsų ląstelės turi galimybę gaminti cholesterolį. Jūsų kepenys daro pakankamai papildomo cholesterolio, kad būtų lengviau patenkinti kitų ląstelių poreikius. Antrasis šaltinis – dieta. Visuose gyvulių pagrindu pagamintuose produktuose, kuriuose yra riebalų, yra ir cholesterolio.

Jei jūsų bendras cholesterolio kiekis yra 177, jums yra gera žinia. Jūsų cholesterolio yra idealus Nacionalinis širdies, plaučių ir kraujo institutas. Bet koks bendras cholesterolio kiekis po 200 mg / dl yra normalus ir sveikas. Jei jūsų bendrasis cholesterolio kiekis pradeda slinkti į viršų nuo 200 mg / dl iki 239 mg / dl, jis yra didelis. Jei jūsų cholesterolio kiekis yra didesnis nei 240 mg / dl, jis laikomas aukštu.

Jūs turite stengtis išlaikyti gerą cholesterolio kiekį, nes yra sveiko gyvenimo būdo. Vyresnio amžiaus metu jūsų cholesterolis bus sunkiau kontroliuojamas, todėl sveikų gyvenimo būdo įpročių priėmimas dabar padės jums išlaikyti normalią cholesterolio koncentraciją. Galite dirbti, kad išlaikytumėte sveiką svorį, stebėtumėte, ar vartojate sočiųjų riebalų ir cholesterolio kiekį, taip pat reguliariai sportuokitės. Šie trys veiksmai, pridėti prie jūsų gyvenimo, gali padėti išlaikyti jūsų cholesterolio kiekį sveikoje aplinkoje.

Cholesterolio tipai

Šaltiniai

Bendras cholesterolio kiekis yra 177

Gero cholesterolio kiekio palaikymas