Caralluma ir svorio kritimas

Daugelis žmonių, kurie nori prarasti svorio, be abejo, siekia stebuklingos piliulės, kuri leis mankštintis ir nereikės sveikai maitintis. “Caralluma” yra viena iš dietos tablečių tendencijų, kuri žada ištirpti riebalus be ypatingų jūsų pastangų, išskyrus dvi tabletes per dieną. Proponentai teigia, kad sėkmingai naudojamos tabletes, o augalas buvo valgomas Indijoje šimtmečius. Tačiau tabletės nebuvo parduotos pakankamai ilgai, kad nebūtų sunkių duomenų apie ilgalaikį saugumą.

Augalas

Pavadinimas Caralluma reiškia augalą, o ne pati tabletę. Pagal dokumentą, pateiktą JAV maisto ir vaistų administracijai Gencor, Caralluma tablečių gamintojo, augalas yra kakavos šeimoje ir laukia Indijoje. Indai jį valgė kaip daržovę amžiams ir naudojo savo apetito slopinimo galimybes bado laikais. Dokumente teigiama, kad žalieji folikulai augalui vartojami žaliavoje medžiotojų, todėl jiems nereikia vežti maisto medžioklės kelionėse, taip pat virti arba pagaminti čatniuose namuose.

Pills

Karalumos tabletėse paprastai yra tik caralluma be priedų. Pagrindinė nauda yra “alkį mažinantis” augalo aspektas, kai bent vienas gamintojas teigia, kad “Caralluma” pranoksta “Hoodia” kaip efektyviausią vaistažolių apetą slopinančią medžiagą. Tabletes turi ir šiek tiek stimuliuojančio poveikio. Dietos apžvalgos svetainė “Diet Spotlight” tvirtina, kad “Caralluma” yra geras efedrino pakaitalas, kuris saugumo sumetimais buvo uždraustas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pagal Glencor dokumentą, tabletėse yra augalo ekstraktas, o ne pats augalas.

Pretenzijos

Gencor teigia, kad “Caralluma” blokuoja fermentą, vadinamą citrato liazu, kuris yra būtinas acetilo CoA formavimui, pagrindiniam riebiųjų rūgščių ingredientui, kuris organizme laikomas riebalais. Gencor praneša, kad Caralluma blokuoja fermento, vadinamo Malonyl CoA, susidarymą. “Caralluma” gamintojai teigia, kad blokuojant šiuos fermentus, reikalingus riebalams gaminti, organizmas negalės laikyti riebalų. Tai, kartu su tariamu smegenų alkio signalų trukdymu, leis jums suvalgyti mažiau, o jūsų kūnas bus dega riebalų.

Tyrimai

Keletas tyrimų parodė nedidelį svorio netekimą po “Caralluma” tablečių vartojimo, bet neaprašė mechanizmo, kuriuo jis atsitiko, ir nepatvirtino Gencor dokumente pateiktų teiginių. 2008 m. Šv. Jono Nacionalinės sveikatos mokslų akademijos Bengalorėje, Indijoje atliktas tyrimas parodė, kad dalyviai, vartoję vieną gramą Caralluma ekstrakto per dieną 60 dienų, patyrė apetito slopinimą ir sumažino svorio perimetrą. Gencor minėjo keletą kitų tyrimų, kurių rezultatai buvo panašūs. Pirmojo tyrimo dalyviai buvo informuojami apie tinkamą mitybą ir fizinį aktyvumą, o Gencor dokumento studijų dalyviui patartina vaikščioti 30 minučių du kartus per dieną – palankūs rezultatai gali būti gyvenimo būdo ir mitybos pokyčių rezultatas, o ne Caralluma tabletes.

Saugumas

Caralluma nepranešė apie šalutinį poveikį, nors viename tyrime buvo minimi laikini diskomforto ir vidurių užkietėjimo požymiai. Kadangi placebą vartojusi grupė patyrė panašius simptomus, pačios želatinos kapsulės buvo kaltinamos. Tiesa, Caralluma valgė visą savo šimtmečius, tačiau ekstraktas nebuvo pakankamai ilgas, kad būtų užtikrintas jo saugumas. Pasitarkite su savo gydytoju prieš pradėdami vartoti Caralluma tabletes.