Ar valgyti per daug papajos sukelti dujas?

Papaja yra maistingas vaisius, su kiekvienu 1 puodeliu, kuris tiekia daug ląstelienos, folatų ir vitaminų A ir C. Tačiau valgykite per daug, o dėl papajos pluošto gali padidėti rizika susikaupti. Jei jau turite tam tikrų rūšių dujų, papaja gali padėti išvalyti šias dujas dėl to, kad jame yra fermentų.

Papajos pluoštas ir dujos

Papajos pluoštas yra fermentuojamas, o tai reiškia, kad kai jūsų storosios žarnos bakterijos sulaužys pluoštą, jis gamins dujas. 2013 m. Rugsėjo mėn. “Išmokų mikrobų” paskelbtame tyrime nustatyta, kad papajoje po vartojimo daugiau nei aštuonios valandos nesukėlė jokių dujų, ir negaminama kiek įmanoma daugiau dujų žarnyne, kaip mangai. Nesvarbu, ar jūs patirsite dujas, taip pat priklauso nuo bendro dienos šviesos kiekio. Gausūs jausmai dažniausiai atsiranda, kai jūs staiga padidinate savo skaidulų kiekį, nes tai gali apsunkinti bakterijų pajėgumą storojoje žarnoje, kad skaidytų skaidulą.

Papainas ir dujos

Papaja gali padėti sumažinti dujų kiekį žmonėms, kurie nepakankamai gamina fermentus, kurių reikia virškinamojo trakto baltymams išardyti. Jame yra fermento, vadinamo papainu, kuris gali pagerinti virškinimą, padėdamas suskaidyti baltymus. Šiuo tikslu žmonės paprastai vartoja papaino papildus, o ne valgyti šviežią papają, kad gautų daugiau standartizuotą papaino kiekį.