Ar raumenų stimuliatoriai tonizuoja jūsų kūną?

Raumenų stimuliatoriai naudoja elektronines raumenų stimuliavimo technologijas, kad gautų rezultatų. Jei norite veikti, raumenų stimuliatoriaus diržą įkiškite aplink kūno plotą, kurį norite tonuoti. Įjungus maitinimą, elektros srovės perduodamos per odą, kad sutriks raumenys. Tariama raumenų stimuliatorių nauda apima patobulintą tonizavimą, ištvermę ir stiprumą. Prieš naudodami pasakykite gydytojui apie šių prietaisų saugumą.

“Slendertone Flex” diržas buvo patvirtintas Maisto ir vaistų administracijos, siekiant stiprinti, tonizuoti ir stiprinti pilvo raumenis. Kiti prietaisai, naudojantys elektronines raumenų stimuliavimo technologijas, gali turėti panašų poveikį organizmui. Tačiau maisto ir vaistų administracija nepatvirtino elektroninių raumenų stimuliatorių, kad sumažintų apvaisinimą, sumažintų svorį ar gautų “šešių pakuočių abs”.

2010 m. Gegužės mėn. Viskonsino universitete vykusiame amerikietiško gimnastikos tarybos tyrime nustatyta, kad “Slendertone Bottom Toner” gali reguliariai naudoti glutelius stiprumą ir ištvermę. Tyrimo metu raumenų stimuliatorius buvo lyginamas su tradiciniais pratimais, pvz., Klubo plėtiniais, kurie veikia glutes. Pratybų grupė patyrė 9 proc. Stiprumo padidėjimą ir 26 proc. Ištvermės padidėjimą po šešių savaičių. Raumenų stimuliatoriaus naudotojai patobulėjo 15 procentų stiprumo ir 29 procentų ištvermės.

Nors raumenų stimuliatoriai gali padėti tonizuoti kūną, jūs nepastebėsite rezultatų, nebent jūs taip pat stebėsite kalorijų kiekį kontroliuojamą dietą ir suteiksite laiko reguliariai šerti. Raumenų stimuliatoriai taip pat gali būti daug laiko naudoti. Gamintojai paprastai rekomenduoja dėvėti diržus bent 30 minučių per dieną daugiausiai savaitės dienų. Jei taip būtų, efektyviau naudoti savo laiką būtų užsiimti širdies pratimais ir veikla, kuria natūraliai atsipalaidavosi raumenys.

Raumenų stimuliatorius neturėtų dėvėti nėščiosios ar implantuoto medicinos prietaiso. Jūs taip pat galite patirti šalutinį poveikį, kai naudojate raumenų stimuliatoriaus diržą, tokius kaip nudegimai, elektriniai sukrėtimai, mėlynės, skausmas ir odos sudirginimas. Laikykitės visų gamintojo nurodymų, kad išvengtumėte rimtų sužalojimų, pavyzdžiui, elektros srovės.

Nr šeši paketai

Tyrimai

Natūralus kelias

Įspėjimai