Ar muzika gali paveikti jūsų refleksus?

Muzika – tai tonizų, ritmų, tempo organizavimo menas, kad būtų galima kurti melodijas ir harmonijas. Istoriškai muzika tapo neatskiriama dalimi daugelyje kultūrų. Muzika gali stimuliuoti tam tikrus hormonus smegenyse ir kūne, kuri skatina jaudulį jaudulį, motyvaciją, ramybę ir ramybę, priklausomai nuo muzikos įvairovės. Be to, muzika gali atlikti tam tikrą vaidmenį, kai žmogus reaguoja į stimulą aplinkinėje aplinkoje.

Refleksų apibrėžimas

Refleksai yra nevalingi judesiai, kuriuos jūsų kūnas atlieka be sąmoningo pasirinkimo. Atspindžiai dažniausiai sukelia aplinkos veiksniai, tokie kaip traukdami ranką nuo karštos viryklės arba pasiekdami jums išmesti rutulį. Refleksus kontroliuoja smegenys ir nervų sistema, nes smegenų žinutės greitai pereina per nervus ir į raumenis tam, kad atliktų tam tikras funkcijas.

Priežastis

“Naujienų tinkle” paskelbtame straipsnyje “Neonatalių slaugos leidinys”, birželio Kaminski, “MSN” paaiškina, kad muzika gali paskatinti hormonų, tokių kaip endorfinai ir feniletilaminas, išlaisvinimą ir sukelia nervinius impulsus. Endorfinai didina širdies susitraukimų dažnį, susiaurina kraujagysles, siekdami padidinti kraujospūdį ir gali padėti smegenims aiškiau sutelkti dėmesį ir padėti jums būti labiau budrūs jūsų aplinkai.

Efektai

1984 m. Tyrime, išleistame Rusijos moksliniame žurnale “Vyshs Nerv Deiat Im I P Pavlova”, buvo atliktas tyrimas, kurio tikslas buvo išbandyti klasikinės ir įvairios muzikos poveikį motorinės reakcijos laikui ir jo ryšį su skirtingomis smegenų dalimis. Tyrimas parodė, kad apskritai muzika pagreitino reakcijos laiką ir kad įvairovės muzikos įtaka buvo daug efektyvesnė nei klasikinės muzikos. Tyrimas taip pat parodė, kad reagavimo laikas buvo trumpesnis, kai kairiojo regos lauko stimuliatoriai, kontroliuojami dešinėje smegenų pusėje, buvo, kai stimulai buvo tinkamame regos lauke, kontroliuojami kairėje smegenų pusėje.

Privalumai

2009 m. Kovo mėn. “Sporto psichologas” atliktas tyrimas, kurį atliko vyskupas, Karageorgis ir Kinrade, ištyrė širdies ritmą, emocines reakcijas ir 54 teniso žaidėjų reakcijos laiką, kurie klausėsi pasirinktos muzikos, kuri skyrėsi pagal tempą ir intensyvumą. Rezultatai parodė, kad greitesnė muzika sportininkams sukėlė daugiau malonių ir sužadintų emocinių būsenų. Mokslininkai teigė, kad muzikos grojimas, vykstant išankstiniam renginiui, kai jis sušyla ir paruošiamas žaidimui, gali pagerinti bendrą sportinę veiklą.

“Expert Insight”

Elizabethas Milesas turi Kalifornijos universiteto Los Andželo universiteto etnomuzikologijos magistro laipsnį. Milesas savo knygoje “Tune Your Brain” aiškina, kad muzika yra pagrindinė orkestruojanti funkcija tarp smegenų ir kūno. “Nuo geresnio erdvinio supratimo ir pažinimo funkcijos iki spartesnių refleksų, kraujyje ir deguonies pernešimo per kūną, sinchronizuojant variklių žemėlapius proto ir nervų ir veikimo nervų sušvelninimo, tinkama muzika gali būti akademinės ir sportinės sėkmės privalumas”, – sako ji. .