Ar melionai yra geri, norėdami numesti svorį?

Melionai yra gurmanų šeimos dalis. Arbūzai, medaus žandikaulis ir kantalupa yra labiausiai paplitusios veislės, ir nors auginami daugiausia vasaros mėnesiais Jungtinėse Amerikos Valstijose, dažnai galite rasti importuotų melionų ištisus metus. Kitos mažiau paplitusios veislės yra kaaba, krenshaw ir persų. Visuose melonuose natūraliai yra mažai kalorijų, kurių sudėtyje yra daug gyvybiškai svarbių maistinių medžiagų ir kurie gali jums padėti įvairiais būdais, kai bandote numesti svorį.

Sumažinti kalorijas ir apriboti valgomų saldžių patiekalų kiekį gali padėti numesti svorį. Skirtingai nuo perdirbtų desertų, melionai turi natūraliai pasitaikančių cukrų, kurie padeda patenkinti jūsų saldųjį dantį ir gali padėti atsispirti aukšto kaloringumo, mažiau sveikų desertų valgymui. Ligų kontrolės ir prevencijos centrų leidinys rodo, kad vaisiai, tokie kaip melionai, gali padėti jums prarasti ir išlaikyti sveiką svorį.

Melionai, tokie kaip kantalupės, arbūzas ir medus, yra maži energetiniai maisto produktai. Maisto produktai su mažos energijos tankiu suteikia jums keletą kalorijų didesniu maisto kiekiu. Arbūzas, kantalupa ir paprastoji medus yra atitinkamai 46, 53 ir 61 kalorijos už 1 puodelį supjaustytų vaisių. Pasirinkus melioną kaip šalutinį indą vietoje šviesos, konservuoti persikai sutaupys 81 kalorijas. Didesnis vandens kiekis melionuose padeda jums likti pilnas, o tai gali padėti jums valdyti valgio ir kalorijų kiekį, kurį valgote svorio metu. Be to, gydytojas Arne Astrup ir 2008 m. Rugsėjo / spalio mėn. Žurnalo “Parenteralinis ir enteralinis mityba žurnalas” paskelbto tyrimo autorius nurodo, kad maistas su mažo energijos kiekio ir mažo riebalų kiekio gali padėti mažinti svorį ir riziką susirgti 2 tipo diabetas.

Melionų maistinės medžiagos yra svarbi jūsų dietos dalis, nes melionuose yra tiek vitamino C, tiek vitamino A. Kantalupėje yra daugiausiai vitaminų, kurių sudėtyje yra 56 mg vitamino C, ir 264 mkg RAE vitamino A, kuris yra apie 30 proc. Vyro vitamino A reikalavimas ir 37 procentai moters reikalavimo. Kitos melionų maistinės medžiagos, kurios gali padėti jums suvartoti subalansuotą mitybą, o svorio netekimas – kalis, folatai, selenas ir cholinas. 2010 m. Dietos gairėse nurodoma, kad suaugusieji, valgantys nuo 1400 iki 1800 kalorijų per dieną, turi 1 1/2 puodelių vaisių kiekvieną dieną, kad galėtų tinkamai maitintis tiek dietos metu, tiek svorio palaikymo metu.

Kai keičiate žemo kaloringumo melionus aukštesniems kalorijiniams maisto produktams, sumažinkite kalorijų kiekį, o tai yra reikalavimas numesti svorį. Valgykite 1 1/2 puodelio meliono ir 1 puodelį graikų jogurto pusryčiams, kurių talpa neviršija 200 kalorijų. Naudokite 1/2 puodelio melionų ryte ar popietę. Sumaišykite melioną su kitais šviežiais, supjaustytais vaisiais vaisių salotoms arba kaip riebalų neturinčio ledų ar jogurto priedus. Nors melionas gali padėti jums pasiekti savo svorio netekimo tikslus, venkite valgyti tik melionų, nes jūsų kūnas reikalingas baltymų iš mėsos ar pupelių, kompleksinių angliavandenių iš duonos ir daržovių, pieno iš pieno produktų ir sveikų riebalų.

Svorio praradimo išmokos

Mažai kalorijų

Maistinių medžiagų

Strategijos