Ar kikboksas padeda prarasti šlaunų riebalus?

Būtų logiška, kad kojų intensyvus treniruotės būdas, pavyzdžiui, kikboksas, padės sumažinti jūsų šlaunų riebalų lygį. Galų gale “guminė kojė” yra bendras simptomas, kai tik baigė kikboksinio mokymo sesiją, jau nekalbant apie varžybas. Nors šis prielaidas yra teisingas — kikboksas gali padėti jums prarasti šlaunų riebalus — galite būti nustebinti, kaip ir kodėl.

Idėja, kad kojos treniruotės pagreitina riebalų nuostolius ant kojų arba kad skrandžio treniruotės pagreitina riebalų nuostolius skrandyje, yra ilgalaikė idėja fitneso bendruomenėje. Tačiau ši idėja, vadinama “taškiniu sumažėjimu”, – tai neaiškus mitas. Kai jūsų kūnas praranda riebalus, jūs prarandate jį iš savo kūno, nesvarbu, kokia veikla sukūrė kaloringumo pusiausvyrą, dėl kurios jūs nulaujate riebalus. Tai apima bet kokius riebalus ant jūsų šlaunų, bet jokios pratybų programos neapsiribos riebalų praradimo šlaunimis.

Lieknas riebalų nuo jūsų šlaunų yra visiškas svorio klausimas apskritai. Jūs prarasite svorį, degindami daugiau kalorijų per veiklą, nei vartojate valgydami. Tai sukelia kalorijų disbalansą, dėl kurio jūsų kūnas turi prieigą prie energijos, laikomos riebalais. Jūs nudegiate riebalų ir numinkite svorį. “Kickboxing” gali padėti šiame procese, nes jis yra griežtas kalorijų deginimas treniruotės. 160 lbs. Sportininkas užsidegs 216 kalorijas per 30 minučių kikbokso treniruotę ir 437 kalorijas 30 minučių kikboksui žiede.

Kikbokso sesija taip pat apima didelį pasipriešinimo mokymą jūsų šlaunams. Tai nepadidins normos, nuo kurios jūs išstumiate riebalus nuo savo šlaunų, bet ji sukurs ir ramina tonas. Per trumpą laiką tai suteikia riebalams formos rėmo pakabinti. Tai sukuria plonesnes šlaunų vietas ir svorio praradimo iliuziją, kuri gali būti atsakinga už vietos sumažinimo mitą. Ilguoju laikotarpiu tai reiškia, kad prarasti riebalai ilgainiui parodys patrauklias raumeningas kojas.

“Kickboxing” treniruotės yra veiksmingas papildomų kalorijų degiklis, dėl kurio galite prarasti svorio iš viso kūno, įskaitant jūsų šlaunis. Nors įspūdinga kojos treniruotė, kurią jūs gaunate su sportu, iš tikrųjų neapsaugos jūsų šlaunų dėl riebalų nuostolių, raumenų tonavimas iš jūsų treniruotės suteiks jums formos formos kojos per kelias savaites nuo pradžios.

Vietos mažinimas

Svorio kritimo pagrindai

Atsparumo ugdymas

Bottom Line