Ar galiu kepti falafelius, o ne kepti juos?

Iš pradžių gaminti falafelius namuose gali būti šiek tiek sudėtinga, tačiau po kelių porcijų jūs pajusite, kaip pro. Galbūt įdomu, kaip skaniausius mažus rutulius padaryti sveikiau tau ir jūsų šeimai, o kepti keptuvę, o ne kepti – tai išbandytas ir tikras būdas sveikai kepti maistui, nuo mušamos vištienos iki bulvių. Paprastieji kepiniai yra užkepti, o ne kepti.

Pasak “The New York Times”, “Falafels” yra senovės maisto produktas, kuris, tikėtina, kilęs iš Indijos subkontinento ir buvo valgomas nuo Biblijos laikų. Giliai iškeptus ir prieskonius rutulius gamina daugiausia žemės drebūnų ir populiarus Viduriniuose Rytuose. Jie dažniausiai patiekiami su tahini pita kišenėje arba su jogurto panardintu padažu kaip užkandis.

Maisto tinklo Ellie Kreiger teigimu, pasirengimas kepti falafelius nėra toks pat, kaip jų kepti. Česnakų, svogūnų, česnakų, prieskonių ir druskos mišinys vis dar perduodamas per maisto perdirbėją ir formuojamas į rutulius. Tačiau vietoj to, kad supjaustytų jas į keptuvę, jie yra nulupami alyvuogių aliejumi ir dedami ant slapukų. 20 minučių pastumkite į iš anksto pašildytą 425 laipsnio orkaitę, apverskite juos ir kepkite dar 20 minučių. Tuomet tarnauti savo pasirinkimu.

Maisto kepimas vietoj kepimo sumažina riebalų ir kalorijų kiekį, dažnai neprarandant daug skonio. Vienai šaukštai aliejaus, naudojamos kepimui, valgant pridedama 14 g riebalų. Suaugusiesiems turėtų būti ne daugiau kaip 20 proc. Iki 35 proc. Jų kasdienių kalorijų iš riebalų.

Norint, kad jūsų “falafels” būtų dar sveikesni, išbandykite keletą šių pakeitimų: vietoj baltųjų pitų, išbandykite pilnos kviečių versijas, kad į savo dietą pridėtumėte daugiau skaidulų. Pakeiskite ledkalnio salotą, skirtą kūdikių špinatams, kad patekę į savo mitybą geležį ir folio rūgštį. Tahini yra skanus, bet sezamo pastos pagrindu pagamintas padažas yra daug riebalų ir kalorijų. Pabandykite pakaitinti kambario temperatūroje paprastą jogurtą, kad jūsų laktasis įkandimas būtų jūsų pita.

Falafelsas

Kepimo Falafels

Kepimo kepimo privalumai

Sveiki Falafeliai