Ar didelio angliavandenilio dieta gali išlaikyti vandenį?

Mažos angliavandenių dietos padeda greitai išmesti riebalus per pirmąsias kelias savaites, tačiau jūs nenuostabu, kad riebalai išnyks. Angliavandenių kiekio sumažėjimas ir baltymų padidėjimas sukelia jūsų kūno praradimą vandens perteklių natūraliai. Angliavandeniai tikrai skatina jūsų kūną palaikyti vandenį, todėl kuo daugiau angliavandenių jūs valgote, tuo daugiau vandens jūs išlaiko.

Didelis Carbas apibrėžtas

Medicinos institutas rekomenduoja jums gauti 45-65 procentų savo paros kalorijų iš angliavandenių, kurie visų pirma randami duonos, makaronų, grūdų, krakmolingų daržovių ir cukraus. Dietos šios rekomendacijos viršutinėje dalyje arba virš jos aiškiai prilygsta dideliam angliavandenių kiekiui. Ištvermingi sportininkai dažnai seka aukšto angliavandenių dietą iki 70 proc. Angliavandenių iki konkurencijos, kad padidintų jų raumenų energijos atsargas. Kai kurios didelio angliavandenių dietos yra skatinamos dėl svorio ir sveikatos, įskaitant mažai riebalų turintį Ornišką mitybą, taip pat McDougall programos didžiausią svorio netekimą, kurioje Dr. John McDougall siūlo jums gauti daugiau nei 80 procentų savo kalorijų Angliavandeniai. Kai kurie maisto produktai klasifikuojami kaip standartiniai amerikietiški maisto produktai, kurių sudėtyje yra daug angliavandenių ir nesveika, nes juose daugiausia yra perdirbtų, rafinuotų grūdelių ir cukraus.

Body in Balance

Kai vartojate angliavandenius, jūsų kūnas paverčia jas glikogenu, kuris energijos racione laikomas. Už kiekvieną saugomą glikogeno gramą gaunate maždaug 2,7 gramo vandens. Šis vandens susilaikymas atsiranda dėl to, kad jūsų inkstai palaiko natrio reakciją į angliavandenių vartojimą. Jūsų kūnas reaguoja į didesnį natrio kiekį, kaupdamas daugiau vandens, kad natrio koncentracija kraujyje būtų išlaikyta sveiko lygio.

Prarasti su žemesniais angliavandeniais

Riboduojantis angliavandeniai sumažina jūsų glikogeno atsargas ir leidžia inkstams lengviau išskirti vandenį, todėl svorio sumažėjimas. Sumažinus angliavandenių kiekį, jūsų baltymų ir riebalų kiekis automatiškai padidėja procentais sunaudotų kalorijų, o abi maistinės medžiagos skatina vandens praradimą. Daugelis angliavandenių yra gausūs kalorijų šaltiniai. Jei valgote mažiau iš šių, jūs paprastai sumažinsite bendrą kalorijų kiekį, taip pat svorį.

Angliavandeniai yra ne visi blogai

Angliavandenių pasipriešinimas sukelia vandens susilaikymą, todėl jie nėra priešai. Vartojant saikingai, sveiki angliavandeniai, tokie kaip sveiki grūdai, bulvės ir vaisiai, suteikia jums energijos ir svarbių vitaminų ir mineralų. Nulupdami rafinuotus angliavandenius, galite sumažinti savo svorį ir pagerinti bendrą sveikatą, visai nereikia iškirpti angliavandenių.