Apie midol

“Midol” yra nereceptinių skausmų malšinanti priemonė, mažinanti simptomus, tiesiogiai susijusius su priešmenstruaciniu sindromu. Midol, kuris yra arba tabletės, arba kapsulės formos, paprastai vartoja moterys, kurios yra vaisingo amžiaus, ir kurioms būdingas mėnesinis diskomfortas, tiesiogiai susijęs su PMS. Nors gydytojas negali nurodyti “Midol”, rekomenduojama pasitarti su gydytoju apie vaisto vartojimą.

Tipai ir aktyvūs ingredientai

Midol sudėtyje yra įvairių veikliųjų medžiagų. Veiksmingi ingredientai papildo pagrindinius ingredientus, kurie sudaro tabletės formą. Yra keturios skirtingos “Midol” rūšys, kiekviena iš jų turi savo veikliąsias medžiagas. “Midol Menstruacijos” komplekse yra acetaminofenas, kofeinas ir pirilamino maleatas. Midol Extended Relief sudėtyje yra naprokseno natrio. “Midol” spazmai ir kūno skausmai yra ibuprofenas. “Midol Teen Formula” sudėtyje yra acetaminofeno ir pamabromo.

Naudoja

Visos Midol rūšys yra skirtos vartoti prieš moters mėnesinių ciklą. Tai yra laikas, kai kūnas rengiasi menstruacijoms. Per šį laiką kūnas pereina keletą psichinių ir fizinių pokyčių. “Midol” vaistų derinys ir produktų asortimentas pritaikytas individualiai moteriai atsižvelgiant į jo specifinius poreikius. Kadangi kiekvienos moters kūnas yra kitoks, ji turėtų pasirinkti produkto tipą, kuris labai atitinka jos simptomus.

Simptomai naikintuvas

“Midol” tiesiogiai veikia silpninus simptomus, susijusius su menstruacijomis ir PMS. Šie simptomai yra skrandžio spazmai, galvos skausmas, nugaros skausmas, nuovargis, pilvo pūtimas ir pilvo skausmas. Midol turi diuretiką, kuris gali padėti sumažinti vandens sulaikymą.

Faktai apie PMS

PMS pasireiškia 1-2 savaites iki pirmosios mėnesinių dienos. Šis laikotarpis yra tada, kai įvyksta ovuliacija. Ovuliacija stimuliuoja estrogenų gamybą, kuri gali sukelti skysčių susilaikymą, dažnai yra daugelio moterų. Daugelis moterų taip pat praneša, kad šiuo metu jaučiasi drąsūs ar sunkūs. Midolis padeda kontroliuoti kai kuriuos PMS simptomus, bet nenurodo, kad gydyti ar pašalinti PMS ar susijusias fizines problemas.

Rizika

Yra keletas pavojų, susijusių su Midol vartojimu. Midol yra diuretikas, vadinamas pamabromu. Nors diuretikas mažina patinimą, pilvo pūtimą ir uždegimą, jis taip pat gali sukelti mažą kalio kiekį, kuris gali būti pavojingas ir sukelti bendrą kenksmingą poveikį organizmui. Pernelyg didelis produkto kiekis gali sukelti mažą kalio kiekį. Kofeinas taip pat gali būti pavojingas, jei vartojamas reguliariai dideliais kiekiais. “Midol” sudėtyje yra tik maždaug 60 mg kofeino per 2 tabletes, tačiau tai gali sukelti problemų žmonėms, kurie jautriai reaguoja į kofeino poveikį. Tie, kurie vartoja gėrimus, kurių sudėtyje yra kofeino kartu su Midol, gali pasireikšti tokie simptomai, kaip greitas arba nereguliarus širdies plakimas, padidėjęs nerimas, drebėjimas ir miego sutrikimai.