Angliavandeniai ir kalorijos alkoholyje

Daugelis žmonių mėgaujantis alkoholiniais gėrimais vakariene arba drauge su miestu. Tačiau, renkantis gėrimą, reikia atsižvelgti į kalorijų ir angliavandenių kiekį alkoholyje. Be įvairių kitų priežasčių, dėl kurių gėrimas per daug alkoholio yra blogas dėl savo sveikatos, jis gali lemti svorio padidėjimą, jei jis sunaudojamas pertekliui.

Alus

Daugelis alaus gamintojų patenkina tuos, kurie bando prarasti ar išlaikyti svorį, gamindami lengvą alų. Jei žmogus nori turėti alaus, bet taip pat sumažins kalorijų ir angliavandenių skaičių, jie turėtų pasirinkti lengvą alų. Įprasto alaus vidutiniškai yra 146 kalorijų ir 13 g angliavandenių vienai porcijai, o lengvojo alaus – vidutiniškai 99 kalorijos ir 4-5 g angliavandenių vienai porcijai. Saugokitės salyklo gėrimų, nes jie gali sudaryti iki 38 g angliavandenių. Pasak Amerikos vartotojų federacijos, viena alaus patiekalas yra 12 oz.

Dvasios

Spiritai dažnai vadinami kietuosius alkoholinius gėrimus, įskaitant džiną, degtinę, romą, viskį, tekilą ir brendį. Viena porcija iš jų yra panaši, maždaug 97 kalorijų ir 0 angliavandenių. Geriamoji viena patiekalė tiesiai arba ant ledo nesumažins dietos, bet išeis už tai, kad greičiausiai susilygins ir sukels didelį sunkų darbą. Viena porcijos spiritinių gėrimų yra 1-1 / 2 uncijos.

Likeriai

Likeriai yra aromatizuoti spiritai, tokie kaip airių grietinėlė, kavos aromatizuoti kremai ir grietinėlė. Šie tradiciškai turi didžiausią kalorijų ir angliavandenių skaičių, sveriantys nuo 8 iki 24 g angliavandenių ir vidutiniškai 188 kalorijų vienai porcijai. Viena likerio porcija yra 1-1 / 2 oz. Dauguma jų yra sumaišyti, kad pagamintų kokteilius, taigi galima turėti astronominį kalorijų ir angliavandenių skaičių.

Vynas ir šampanas

Amerikos vartotojų federacija teigia, kad viena porcija vyno yra 5 oz. Priklausomai nuo spalvos, patiekaluose paprastai yra nuo 105 iki 125 kalorijų ir nuo 0,8 iki 5 g angliavandenių. Šampanu yra 2-1 / 2-4-1 / 2 angliavandenių. Jei vienas prisilieps prie vienos porcijos, tai dažnai yra geras pasirinkimas išlaikant ar bandant numesti svorį. Tačiau vienas įspėjimas. Dešrų vynuose gali būti 12-14g angliavandenių.

Kokteiliai

Kokteiliai yra nelaimi dieta, nes jie dažnai sumaišoma su alkoholiniais gėrimais ar likeriais su maišytuvais, padidina jų kalorijų ir angliavandenių kiekį. Populiariausi mikseriai yra soda, margarita mišinys ir sultys. Vidutiniuose kokteiliuose yra nuo 140 iki 170 ar daugiau kalorijų vienai porcijai. Vienas neapsaugos nuo dietos, tačiau dėl jo įpročio bus išvengta svorio mažėjimo ir net gali sukelti svorio padidėjimą. “Weight Watchers” įspėja, kad dietos turi būti atsargūs dėl stiklo dydžio, nes daugybė barų yra stiklo pakuotėje.