3 privalumai bosu

Remiantis 2008 m. “IDEA” sveikatos ir fitneso asociacijos 2008 m. Apklausa, devyniasdešimt šeši procentai trenerių siūlo balanso mokymą kaip sesijos galimybę. Kitais žodžiais tariant, šie fitneso specialistai įdeda pusiausvyrą, kaip “Bosu” treneris, dirbdamas, padėdamas savo klientams koordinuoti raumenis ir nervus, kad galėtų išlaikyti pusiausvyrą tarp nestabilaus paviršiaus, kurį galite lengvai susidurti realiame gyvenime, tačiau tai nėra vienintelis privalumas, kurį siūlo “Bosu” instruktoriai .

“Bosu” treneris atrodo kaip pusė treniruoklio, sumontuoto ant standios plastmasinės pagrindo. Galite naudoti “Bosu” kamuoliuką su kupolo pusiu į viršų, todėl jis sėdi plokščia ant plastiko pagrindo arba kaip vibracinė lenta su kupolo pusiu nukreipta žemyn. Bosu treniruokliai yra pakankamai universalūs, kad juos būtų galima naudoti kaip įtempimo pagalbines priemones, balansų treniruočių įrangą, reabilitacinę įrangą ir net stiprumo treniruotes bei ploimetrines mokymo priemones. “Bosu” užima mažiau vietos nei stabilumo kamuolys, o vienoje pusėje jis yra plokščias, todėl nereikia nerimauti, kad “Bosu” treniruoklis atsigręžtų nuo tavęs taip, kaip dažnai būna stabilumo kamuoliai.

Daugelyje sporto šakų svorio treniruoklių galima stumti ir traukti rankenas, kurios judamos per nustatytus takelius, kuriant raumenų jėgą ir ištvermę, bet ne kokį nors koordinavimą, kurio reikia norint stabilizuoti laisvus svorius, kai jie judinami neribotomis erdvėmis. Naudojant laisvus svorius, tokius kaip hanteliai ir smaigalys, jūsų raumenys verčia stabilizuoti ir valdyti svorius, o Bosu trenerio treniruotės daro žingsnį toliau, verčia savo branduolį nuolat dirbti per visą judesį. Tai taip pat yra puikus būdas lengvesniam užsiėmimams atlikti sudėtingesnį uždavinį, jei galite atlikti visą įtampą, lunges ar pritūpimus su gerąja forma, pabandykite tai padaryti “Bosu” treneryje, ir jūs atsidursite sunkiau.

Kaip ir stabilumo rutulys, “Bosu” trenerio suapvalinta viršutine dalimi – kai jį padėjote kupolui link aukštyn – puikiai tinka nugaros ir pilvo ruožams. Tiesiog užsidėkite per treniruoklio minkštą kupolą, nukreiptą žemyn ar aukštyn ir atsipalaiduokite jaustis ruožas. Be to, Bosu trenerio kupolą galite įdėti į apačią ir naudoti kaip “įtemptą lentą”, kad ištiestų veršelius, vienos kojos rutulį įdėkite į standų plastiko kraštą, o jo pėdą palikite ant grindų. “Bosu” treniruoklis taps žemyn po tavęs, palaikydamas koją, kai tvirkinsi blauzdikaulio raumenis.

Kiekvieną kelias savaites treniruotės perjungimas yra vienas iš geriausių būdų, kaip išvengti pataikymo į pietus. Jūsų įprastų pokyčių dėka jūsų kūnas tęsia prisitaikymą prie naujų stimulų, bet, galbūt dar svarbiau, jie taip pat jus jus domina. Galite lengvai planuoti ir atlikti treniruotes be “Bosu” trenerio, bet jei jį sujungsite, galėsite pramogauti pakankamai, kad galėtumėte tobulėti, ar tiesiog dar kartą mėgaukitės jaudinimu, tai verta investuoti.

Apie Bosu

Balanso mokymo ir intensyvumo treniruotės

Lankstumo mokymas

Treniruočių įvairovė ir pramogos