13 dienų metabolizmo dieta

Prarasti iki 22 svarų per 13 dienų tikrai skamba kaip laiminga dieta, jei norite numesti svorio greitai. Tačiau 13 dienų metabolizmo dieta yra raminanti dieta su griežtomis taisyklėmis ir sunkaus kaloringumo apribojimu, dėl kurio gali būti sunku sekant paskirstytas dienas. Kadangi mityba yra nepakankamai mityba, kreipkitės į gydytoją, kad galėtumėte aptarti, ar tai yra saugi alternatyva.

Apie 13 dienų metabolizmo dietą

13 dienų metabolizmo dieta taip pat žinoma kaip “Karališkoji Danijos ligoninės dieta”. Nors žodyje “ligoninė” yra šis vardas, ligoninė neatsako už šią dietą, teigia “Dietos apžvalgoje”. 13 dienų dieta teigia, kad jis šokinėja, pradeda svorį ir padidina jūsų metabolizmą, todėl, kai grįšite prie savo įprastų mitybos įpročių po dviejų savaičių laikydamiesi dietos, jūs niekada neturite dietos. Be to, tik kartą per dvejus metus tikrinama 13 dienų metabolizmo mityba, ir jei negalėsite užbaigti 13 dienų, negalėsite grįžti prie dietos šešis mėnesius.

Ką tu valgai

13 dienų dietos metu valgote 2-3 kartus per parą, kurią sudaro kavos, daržovių, tokių kaip morkos, špinatai ir salierai, vaisių, tokių kaip apelsinų sultys ir obuoliai, jogurtas ir valgomieji produktai, pvz., Virti kiaušiniai, vištiena, Žuvis ir jautiena. Skrudinta duona taip pat yra meniu kelias dienas plano, bet ne kitų grūdų. Kai kuriuose rytuose jūs nevalgote maisto, bet geriate tik kavą su cukrumi. Be to, kad praleidžiate valgį, per kelias dienas jūs nenaudojate vaisių ar daržovių per visą dieną. Įprastą dieną gali būti kavos su cukrumi ir skrudinta duona pusryčiams, jogurtas ir morkos pietums ir virti kiaušiniai su špinatais vakarienei. Apskritai kalorijos labai skiriasi nuo dienos į dieną, tačiau kalorijų suvartojimas yra per mažas daugumai žmonių per visą mitybą; 13 dienų dieta gali būti kalorijų ciklo tipo dieta, kartais vadinama “kalorijų perjungimu” Dieta Šios dietos gali keisti kasdienį suvartojamo kalorijų kiekį – valgote daugiau per kelias dienas, o mažiau skiriasi kitiems – ir teorijos yra gausios dėl galimų naudos. Viena idėja yra tai, kad dieta tariamai aktyvina genus ar hormonus, kurie skatina riebalų deginimą, pasak “Berkeley Wellness”.

Dietos susirūpinimą

Jūs prarasite svorį po 13 dienų metabolizmo dietos, bet ne dėl stebuklingo maisto derinio, o dieta padeda numesti svorį, labai apribojant kalorijų kiekį. Vidutiniškai turėtumėte vartoti maždaug 800 kalorijų per dieną šia dieta. Nacionalinis diabeto ir virškinamojo bei inksto ligų institutas teigia, kad neturėtumėte valgyti mažiau kaip 800 kalorijų per parą, nebent gydytojas nuspręstų tai padaryti. Daugybėje dietos dienų pusryčiai – tai tik kavos su vienkartine cukraus, kuri iš esmės praleidžia pusryčius. Kitomis dienomis su kava galėsite išsiskirti sausu skrudintuvu. Apriboti savo kalorijų vartojimą iki tokių ekstremalių priežasčių sunku patenkinti visus jūsų esminius maistinių medžiagų poreikius. Be to, per mažai kalorijų per maža gali turėti priešingą poveikį jūsų medžiagų apykaitai ir sukelti jį sulėtėti. Be to, greitai prarandate svorį, greičiausiai prarasite raumenis, kuris yra pagrindinis metabolizmo veiksnys ir gali dar labiau sulėtėti.

Kaip padidinti savo metabolizmą

Jei norite numesti svorio ir atnaujinti savo medžiagų apykaitą, jums reikia valgyti pakankamai kalorijų, bet ne per daug, ir pridėti stiprybės mokymo pratybas į savo kasdienę veiklą. Kalorijų apribojimas yra bet kokios dietos svorio netekimo dalis, tačiau McKinley sveikatos centras teigia, kad moterys neturėtų valgyti mažiau nei 1200 kalorijų per dieną, o vyrai neturėtų valgyti mažiau nei 1800 kalorijų per dieną. Jūsų gydytojas arba dietologas gali padėti nustatyti jūsų svorio netekimo kalorijų poreikius. Norėdami išlaikyti jūsų medžiagų apykaitą deginant, o jūs prarasti svorio, jūs norite padidinti savo raumenų masę. Tai nereiškia, kad jums reikia didžiuotis, bet jūs turite atlikti stipriąsias treniruočių pratybas, pvz., Kėlimo svorius arba jogą, ne mažiau kaip dvi dienas per savaitę, taip pat aerobinę veiklą, ne mažiau kaip 150 minučių per savaitę ar 30 Minutės penkias dienas per savaitę, kad per kelias dienas sudegintų keletą papildomų kalorijų, kad padėtų jums prarasti svorį. Dėl didelio kaloringumo 13 dienų maitinimo metabolizmo dietos pratybos nėra plano dalis.