10 lauko renginių, siekiant padėti numesti svorio

Lauko veikla turi daug privalumų, kai kalbama apie svorio mažėjimą. Jie sudegina daug kalorijų ir suteikia malonumą jūsų gyvenimui. Harvardo sveikatos teigimu, lauko veikla padidina vitamino D kiekį ir padidina imuninę sistemą. Be to, dalyvaujant naujoje veikloje, apimančioje fizinį krūvį, jūsų smegenys plūdina dopaminą ir serotoniną. Šios cheminės medžiagos pagerina jūsų nuotaiką, kelia jūsų gerovės jausmą ir skatina jus vėl dalyvauti.

Žygiai – tai veikla, kuriai reikia mažai įrangos ar be jo, ir atvyksta į puikų lauką. Didelis pėsčiųjų privalumas yra natūralus jūsų treniruotės intensyvumo lygis, kuris padeda jums sudeginti tris kartus daugiau nei kūno riebalų.

Paprašykite bet kokio avid sfero ir jie jums pasakys, kad naršymas yra fiziškai reikalaujanti veikla. Net jei esate pradedantysis, kuris vargu ar gali atsistoti, jūs gausite svorio netekimo pranašumus, kad galėtumėte atsikratyti ir bandyti atsistoti ant lentos. Surfingas yra ne tik puikus širdies ir kraujagyslių treniruotės, bet ir stiprybė bei ištvermė.

Kelių ar kalnų dviračiai – tai veiksmingas būdas šaudyti kalorijas ir numesti svorį lauke. Tai veikla, kuri yra malonu nepriklausomai nuo jūsų patirties lygio. Ji taip pat sukuria raumenis kojose ir šerdyje. Daugelyje metropolinių zonų yra dviračių klubai, prie kurių galite prisijungti, kad padidintumėte motyvaciją keliauti.

Jūs galite baidarių ežeruose ar vandenynuose ir vienoje kajakoje ar dviguboje kajakoje su draugu. Baidarių nuomos kainos yra palyginti nebrangios ir yra geras būdas išbandyti šią veiklą prieš jus įsipareigojus pirkti savo įrankius. Baidarių puošyba veikia visą savo kūną, pabrėžiant viršutinę kūno dalį ir šerdį.

Alpinizmas yra fiziškai sudėtingas sportas, kuris veikia visą jūsų kūną ir net pradedantiesiems gali sudeginti milžinišką kiekį kalorijų, tik bando užbaigti lipimą. Tai geriausia pradėti nuo patalpos laipiojimo, kad sukurtumėte savo įgūdžius ir ištvermę, o tada pakilkite į kalną lauke.

“Inline” ir “Rollerskating” suteikia jums puikų kardio treniruotę ir stiprina kojas ir šerdį. Netoliese galite rasti ilgą sklandų šaligatvį jūsų įskridimo ir važiuojamosios vietos pramogoms ir įsitikinkite, kad jūsų riedučiai yra su lauko ratais; “Skateboarding” yra milžiniškas treniruotės net pradedantiesiems. Skateboarding reikalauja šiek tiek daugiau praktikos ir technikos, bet labai pagerina jūsų pusiausvyrą.

Pasukti takus

Surf the Waves

Dviratis su draugu

Patraukti baidarių

Lipti į kalną

Gaukite ritinį

Stenkitės sodininkuoti ir būsite nustebinti, kokia treniruotė gali būti. Jis dega šimtus kalorijų per valandą. Pasinaudokite savo laiko sode, kad augintumėte savo vaisius ir daržoves. Savo maisto auginimas skatina jus valgyti daugiau šviežių žaliavų ir padidina dėkingumą už maistą.

Kai vaikštote kursu ir nešiojate savo maišą, o ne važiuojate golfo krepšeliu, golfo žaidimas gali sukelti rimtų kardiozės. Tiesą sakant, jūs galite pasirodyti pernelyg pažemintas devyniame dešiniajame kampe, kad užbaigtumėte likusį kursą. Golfo aikštynų riedančios kalvos prideda tik reikiamą intensyvumo derinį, skatinančią svorį.

Augti savo

Golfas Žaliųjų